W przedszkolu w lutym dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu uroczystościach i fascynujących wydarzeniach. Rozpoczęliśmy od konkursu na karmnik, gdzie małe rączki tworzyły piękne i kolorowe karmniki dla ptaków, podkreślając tym samym troskę o przyrodę.

W ciągu miesiąca świętowaliśmy także urodziny, co było niewątpliwie radosnym wydarzeniem dla wszystkich małych jubilatów. Śpiewanie piosenek, radosne tańce i pyszne torty tworzyły niezapomnianą atmosferę.

Ponadto, przedszkolaki odkrywały tajemnice kosmosu podczas tygodnia poświęconego tej fascynującej tematyce. Zabawy z gwiazdami, kolorowymi planetami i kosmicznymi przygodami dostarczyły dzieciom wiele wrażeń edukacyjnych i rozrywkowych.

Na zakończenie miesiąca przedszkolaki przeniosły się w czasie podczas tygodnia dinozaurów. Poznały prehistoryczne stwory, bawiąc się w paleontologów, układając skamieniałości i poznając fascynujące historie o dinozaurach.

Podsumowując, luty był pełen uroczystości, nauki i zabawy, w którym dzieci w przedszkolu miały okazję rozwijać swoje zainteresowania i cieszyć się kreatywnymi aktywnościami.

 

 

Przewiń do góry