DO DNIA 22.03.2024r. mija termin składania oświadczeń woli dzieci zakwalifikowanych do przedszkola

• 11 marca 2024r. - wywieszenie na tablicy informacyjnej przedszkola imiennej listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola.

• od 12 marca do 22 marca 2024r. – potwierdzenie przez rodzica woli przyjęcia do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia

• 27 marca 2024r. - wywieszenie na tablicy informacyjnej przedszkola imiennej listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola.

Dokumenty dla kandydatów zakwalifikowanych do Publicznego Przedszkola w Jemielnicy

1. PDFOświadczenie woli Jemielnica.pdf (114,87KB)
  2. PDFZałącznik 1 - ZGODY ORAZ OŚWIADCZENIA RODZICA - PRZEDSZKOLE JEMIELNICA.pdf (140,30KB)
  3. PDFZałącznik 2 - WNIOSEK O OBJĘCIE DZIECKA NAUKĄ JĘZYKA MNIEJSZOŚCI NARODOWEJJ NAUKĄ JĘZYKA MNIEJSZOŚCI ETNICZNEJJ NAUKA JĘZYKA REGIONALNEGO ORAZ NAUKĄ WŁASNEJ HISTORII I KULTURY.pdf (124,50KB)