Marzec był miesiącem pełnym różnorodnych wydarzeń i okazji do świętowania u Zajączków.

Dzień Kobiet został celebrowany z radością i troską o wszystkie kobiety – od mam, sióstr po przyjaciółki i koleżanki. Był to czas, kiedy panowie starali się uczcić ważne kobiety w swoim życiu drobnymi gestami, kwiatami czy słodkościami.

Wiosenna rabatka oznaczała dla Zajączków czas porządków w ogrodzie, sadzeniu nowych roślin i przygotowaniach do nowego sezonu ogrodniczego. To było również doskonałe okazja do spotkania się na świeżym powietrzu i wspólnej pracy, ciesząc się pierwszymi promieniami wiosennego słońca.

Powitanie wiosny było wielkim wydarzeniem, szczególnie dla najmłodszych Zajączków, którzy z radością witały przylatujące ptaki, kwitnące kwiaty i ciepłe promienie słońca. 

Światowy Dzień Zespołu Downa był okazją do podkreślenia ważności różnorodności i akceptacji w społeczności Zajączków. Wszyscy wspólnie promowali szacunek i zrozumienie dla osób z Zespołem Downa.

Dzień Świętego Patryka w przedszkolu był wyjątkowym dniem pełnym zielonego koloru, zabawy i edukacji na temat irlandzkiej kultury i tradycji. 

Odwiedziny mamy Stasia, Krzysia oraz Emilki.

 

Przewiń do góry