W nowo wybudowanym przedszkolu w Jemielnicy od 1 września tętni życie. Zarówno dzieci jak
i rodzice, oraz oczywiście pracownicy z łatwością przyzwyczajają się do działania w nowoczesnych warunkach. Przestronne sale pozwalają na swobodną zabawę dużej grupie dzieci. Są doskonale zaprojektowane pod względem akustycznym - niwelują naturalny hałas robiony przez dzieci. Ubikacje obok każdej sali zapewniają dzieciom swobodę, a także pozwalają opiekunkom mieć podopiecznych nieustannie „na oku” . O tym, że jesteśmy w prawdziwym przedszkolu można się przekonać w jadalni gdzie wszystkie pięć grup razem jada posiłki. Wtedy to dopiero słychać gwar! Posiłki są tak samo smaczne jak te ze starego przedszkola chociaż, a może dlatego, że gotowane na nowoczesnych urządzeniach kuchennych.

Cała społeczność przedszkolna- Pracownicy oraz Dzieci i Rodzice pragną  podziękować wszystkim dzięki, którym mają możliwość przebywać w najnowocześniejszym przedszkolu w okolicy, a chyba nawet w całym województwie.

fotografia: K.Smyk